اینجا هستید :
خانه دانلود پروژه مجتمع تجاری با پوستر ، رساله، فایل تری دی مکس و پلان های معماری و کف سازی|۵۹

پروژه مجتمع تجاری با پوستر ، رساله، فایل تری دی مکس و پلان های معماری و کف سازی|۵۹

پروژه مجتمع تجاری با پوستر ، رساله، فایل تری دی مکس و پلان های معماری و کف سازی:

مجتمع تجاری به مفهوم کلی به محلی سر پوشیده اطلاق می گردد که تعدادی فروشگاه راشامل گردیده که این فروشگاه ها می توانند از یک یا چند صنف مختلف تشکیل گردیدند. این محل کانون داد وستد بوده و ارتباط مستقیمی بین عرضه وتقاضا برقرار می نمایند.

امروزه مراکز تجاری ساختمان های نوینی هستند که به رفع نیاز خریداران وبهبود اقتصادی ،اجتماعی مهندسی مالی حقوقی انسانی فرهنگی گرافیکی و... حائز اهمیت می باشد. توجه همه جانبه به این امور باعث می گردد تا مراکز تجاری پس از ساخت از عملکرد مناسبی برخوردار بوده وبهره بیشتری نصیب استفاده کنندگان از آن ها گردد. زیرا اینگونه مورد  استقبال بیشتر خریداران خواهد بود.

غنای معماری بازارها را شاید بتوان از طریق واژه ها و فضاهای گوناگونی که در آن وجود دارد،توضیح داد. واژه های گوناگونی همانند تیمچه ،چهار سوق، راسته و.... که هرکدام دلالت بر فضاها ومکان های خاص در درون بازار دارد ونشان از فعالیت های متنوعی است که در این گونه فضاها صورت می گیرد. افزون برآن فضاها وبناهای دیگری که در کنار بازارجای دارند همانند مدرسه، مسجد حمام و...سبب گردیده است که بازار به مثابه قلب تپنده شهر های تاریخی  باشد و ایجاد مراکز خرید وپاساژها در گوشه و کنار شهر ها نتوانسته است اقتصاد متکی بر بازارها (سنتی) را دستخوش نقصان و ضعف کند. معماری بازار الهام بخش وسرمشق اغلب طراحان ومعماران در طراحی مراکز خرید وپاساژهای جدید می باشد.اما آن چه در  الگو پذیری از معماری بازارها کمتر بدان توجه شده است فضاهای اجتماعی موجود در بازار هاست که سبب گردیده است بازارها تنها مکانی برای خرید ورفع نیازهای روزمره نباشد و بسیاری از رویدادهای اجتماعی فرهنگی مذهبی وحتی سیاسی در فضاها و مکان های مختلف بازار انجام پذیرد.

این پروژه شامل فایل اتوکد (پلان ها ، برش و نماها و پلان های کف سازی) 

فایل پوستر لایه باز و (JPG)

فایل تری دی مکس+رندر ها میباشد.

عکس هایی به اختصار از پلان های پروژه

نماها

مجتمع تجاری

مجتمع تجاری

مجتمع تجاری

مجتمع تجاری

نمونه پلان

نمونه پلان کف سازی

مجتمع تجاری

مجتمع تجاری

این پروژه شامل فایل اتوکد (پلان ها ، برش و نماها و پلان های کف سازی) 

فایل پوستر لایه باز و (JPG)

فایل تری دی مکس+رندر ها میباشد. 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان